Hukuk mücadelesi; ”parmak izi” gibidir. Her biri bir diğerinden farklıdır. Bu mücadelenizde yanınızdaki profesyonel ekip biziz.
2015 yılında Ankara’da Av. Demet EKE tarafından kurulan EKE Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Ankara’nın saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir. Türkiye’nin önde gelen Telekomünikasyon ve banka-finans kuruluşlarına avukatlık ve danışmanlık hizmeti veren EKE Hukuk Bürosu; hukuk, finans ve teknolojiyi aynı merkezde birleştiren yapısı ile risk yönetimi sürecini verimlileştiren hizmetler sunmaktadır.

eke-hukuk-kurumsal

Avukatlık mesleğini severek, isteyerek ve gayretle icra eden avukatlardan oluşan EKE Hukuk Bürosu, bu ekibi destekleyen idari personeli ile geniş bir çerçevede danışmanlık dâhil her türlü hukuki hizmeti vermektedir. Bu doğrultuda, departmanlara ayrılarak organize olan EKE Hukuk Bürosu, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir kadroya sahip olduğu gibi ihtiyaç halinde akademisyen, sosyal güvenlik uzmanı, banka ve finans uzmanı, gümrük ve ticaret uzmanı ve yeminli mali müşavirlerden de destek almaktadır. Bunun yanında Kurucu Av. Demet EKE’nin sahip olduğu Konkordato Komserliği Sertifakası ile aktif olarak Konkordato faaliyetlerini yürütmektedir.

EKE Hukuk Bürosu’nun nihai hedefi; güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte, profesyonel kural ve etik değerlere bağlı kalarak her alanda uluslararası standartlara uygun hizmet vermek ve müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde sunmaktır. Bu hedeften hareketle, hizmette kalite sürekliliğinin sağlanması için hukuki ve finansal gelişmeler yakından takip edilmekte ve müvekkiller faaliyet alanları ile ilgili mevzuat değişiklikleri hakkında bilgilendirilerek etkin ve güncel çözüm yolları bulmak hedeflenmektedir. EKE Hukuk Bürosu, müvekkillerinin ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ve bilimin tüm imkânlarından yararlanarak hedeflere yönelik kapsamlı stratejiler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

EKE Hukuk Bürosu, uzman kadrosu ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hukukun üstünlüğü ve dürüstlük prensibinden ayrılmadan değerli Müvekkillerine sadakat ve keyifle hizmet vermeye devam edecektir.

OFİMİZDNE KARELER